Táto webová stránka používa cookies na zlepšenie naších služieb. Pokračovaním prehliadania našej stránky predpokladáme, že s ich používaním súhlasíte.

Ceny Ubytovanie 2021

Apartmán prenajímame v  hlavnej sezóne najradsej na celé týždne ale minimalne na 3 noci. Karavany a stany prenajímame na celé týždeň. Sedliacka izba sa môže objednať na noc (to možete priamo cez booking.com).

Kratšie pobyty  (1-2 noci, apartmán a izba) môžete rezervovať priamo na booking.com tam ihned vidite aj volne kapacita ........ najdete tam aj ceny na pobyty cez Vianoce, Silvester a iné sviatky (min. pobyt 3 noci).

Všetke dole uvedené ceny su bez daň za ubytovanie! (platí pre apartmán/izba; € 1,-- os/noc. Dan za prenocovanie v kempingu € 0,40 os./noc).

 

Ceny apartmán, na prenájom počas celého roku, minimalný pobyt 3 noci:

Cena hlavná sezóna (12-6 / 12-9 a 21-12 / 14-3) : 

€ 77,- / noc  do 4 osoby                          +DAN!

€ 525,- / tyzden  do 4 osoby  

Gauc v obyvacke ako pristelka pre 1-2 osoby, € 10,- za osoba za noc

10% zlava v mimo sezóny (15-3 / 11-6 a 13-9 / 20-12)  ked pobyt je minimalne 3 noci. 2 cely tyzden 10% extra zlava.

Pre viac informácií, rezervovanie pobyty a dostupnosť, kontaktujte nás cez naš nový kontaktný formulár

Kratšie pobyty  (1-2 noci) môžete rezervovať priamo na booking.com tam ihned vidite aj volne kapacita ........najdete tam aj ceny na pobyty cez Vianoce, Silvester a iné sviatky (min. pobyt 3 noci).

  

Sedliacká izba, na prenájom počas celého roku, ceny na minimalný pobyt 3 noci:

Cena – Letná sezóna (15. Máj – 30. September)

1/2 osoby - € 25,- /noc     +DAN!

3/4 osoby - € 44,- /noc

Cena – Zimná sezóna (1. Oktober – 14. Máj)

1/2 osoby - € 32,- /noc      +DAN!

3/4 osoby - € 55,- /noc

Izba je vhodne na 3 dospelý alebo 2 dospelý a 2 deti (poschodova postel max 2 osoby x 90 kilo!) Ceny sú na báze minimálneho pobytu 3 noci, príchod od 15.00, odchod do 10.00 hod (alebo dohodou). Kurenie drevom.

Kratšie pobyty (1-2 noci) sú aj možne, prosim rezervujte to priamo na booking.com tam ihned vidite ci mame volne kapacita ........ tam aj najdete ceny na pobyty cez Vianoce, Silvester a iné sviatky (min. pobyt 3 noci).

V mimosezona a zima sú prijemná kuchyňa a kúpeľňa súkromné, len pre vas. Počas letnu sezonu (15-4 do max. 1-11) sa o ne podelíte s ostatnými hosťami na kempe. Izba nema televizor(!) ale ma WIFI. Filmy (na DVD) sú zdarma k dispozícii. Zimné ceny sú vrátane dreva na kúrenie. 

 

Ceny karavany pre 2 alebo 3/4 osoby, k dispozícii od 1. Maja do 1. Októbra:

Constructam: Retro-karavan znacka Constructam pre 3/4 osoby, 2x postel pre 2 osoby, vhodne na manzelský par a 2 deti, alebo parík + 1 dospelý. Cena hlavná sezóna: € 395,- za týždeň. Mimo sezóny (do  11-6 a po 13-9) cena je € 350,- za týždeň alebo € 55,- za noc, na báze minimálneho pobytu 2 noci cez tyžden alebo 3 noci cez vikend. Pri tyždnový pobyt možnosť prenajat extra stan pre deti, vid´ dole. Pri odchode ma byť karavan pozametaný a bez riadu na dres. (Víkend okolo 1 a 8 Mai + 10%). 

KIP karavan: Príjemný karavan Holandská značka KIP pre 2 osoby, popripade 2 osoby + mala dieta (1 veľka posteľ). Cena hlavná sezóna: € 315,- za týždeň. Mimo sezóny (do 11-6 a po 13-9) cena je € 275,- za týždeň alebo € 40,- za noc, na báze minimálneho pobytu 2 noci cez tyžden alebo 3 noci cez vikend. Karavan je vo vnútri vybavený pre 4 osoby ( taniere, príbory, poháre atd.) a ma veľký predstan/pristresok. Pri rezervaciu celeho tyždeň, máte možnosť prenajat extra stan pre deti, aby ste mali pobyt na 4, vid´ dole. Pri odchode ma byť karavan/stan pozametaný a bez riadu na dres. (Víkend okolo 1 a 8 Mai + 10%).

Pri karavánoch máte možnosť prenajať si malý stan pre deti ked rezervujte pobyt na celý tyždeň. Sú to velmi dobré kvalitné bavlné stany, značka De Waard Holland, s 2 nafokuvacimi matracmi. Treba si doniesť spacáky a vankúše pre deti. Cena je € 60,- za týždeň, alebo si možete doniesť vaš vlastný stan za € 21,- za tyždeň. 

Pre viac informácií prosím kontaktujte nás cez naš nový kontaktný formulár

 

Stan Joško (pre 6 os.) alebo Janko (pre 4 os.), k dispozícii od 26. Júna do 1. Septembra:

Cena: Joško € 395,- a Janko € 375,- za týždeň (od sobotu 15.00 do sobotu 11.00 hodin). Môžete si prenajať extra stan pre deti, keby chceli spať vo vlastný stan. Malý kvalitný stan s 2 nafukovacimi matracmi € 60,- za týždeň. Vlastný extra stan € 21,- za týždeň. Pri odchode musí byť stan pozametaný a bez riadu na dres.

Pre viac informácií, kontaktujte nás

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Ako si rezervovať prenájom-ubytovanie:

Rezervujte prosím prostredníctvom nášho kontaktného formulára. Týmto spôsobom budeme mať všetky informácie, ktoré potrebujeme na vybavenie vašej rezervácie. Na webových stránkach môžete zistiť, či je volne požadované ubytovanie v požadovaných termínoch. (Volne termíny môžu byť obsadené, pretože sa neaktualizuje každú hodinu! Všetky rezervácie vybavujeme v poradí podľa príchodu.) Ak sú vaše termíny este volne, môžete si ich rezervovať prostredníctvom kontaktného formulára. Potom vás okamžite informujeme, či sú dátumy voľné, a pošleme vám platobné udaje pre zálohova platba.Rezervácia je považovaná za konečnú až keď nám uhradíte predplatbu v hodnote 50% celkovej sumy + 50€  vratná kaucia. Podvrdenie o platbu vám pošleme po zaplatení emailom. Dalsí 50% a dan za ubytovanie môžete zaplatiť na mieste V HOTOVOSTIPoistenie zrušenia si musíte vybaviť samy, keďže vám nemôžeme vrátiť predplatbu ak zrušíte rezerváciu.

(Vynimka je situaciu COVID, ked prechadzanie od okres do ineho okresu bude zakazane, vam vratime celu sumu a tesime sa keby ste prisli inokedy).

Kaucia vám bude vrátená cez banku ako náhle zistíme (a to pri cistenie ubytovania), že sa nič nepoškodilo. Keby sa niečo stalo, ste povinní nam to povedat pred odchodom; hostia sú zodpovedný za poškodenie ubytovacích priestoroch a inventar. Pri odchode vsetke ubytovanie maju byť bez riadu na dres, karavany/stany maju byt pozametane. Fajčenie a domáce zvieratá (aj naše!) nie sú povolené v ubytovacích priestoroch, stany a karavany. Daň za ubytovanie nieje v cene a to treba platit v hotovosti na mieste.

Rekreačný poukaz:

Keby ste chceli používať rekreačný poukaz, a potrebujete na miesto pokladničný doklad riadnú fakturu pre vaš zamestnavateľ prosím nam dajte vediet hned pri rezervaciu alebo pri príchode! (Učtujeme vám na to administrativný poplatok vo výške € 5,50 ....... pri odchode/spätne to bohužial sa neda už vybavovať!)

Pre rezervacia a viac informaciu, prosím nas kontaktujte. 

Naše podmienky rezervovania