Táto webová stránka používa cookies na zlepšenie naších služieb. Pokračovaním prehliadania našej stránky predpokladáme, že s ich používaním súhlasíte.

Ceny Ubytovanie 2019

Apartmán, karavany a stany prenajímame v hlavnej sezóne (júl a august) len na celé týždne, od soboty 15.00 do soboty 10.00 hod. Sedliacka izba sa môže objednať na noc (celý rok).

Všetke dole uvedené ceny su bez daň za ubytovanie! (platí pre apartmán/izba; € 1,-- os/noc. Dan za prenocovanie v kempingu € 0,40 os./noc).

Apartmán, na prenájom počas celého roku:

Cena hlavná sezóna, za týžden: 

€ 450,- do 4 osôb (štandard 1 spálňa + gauč na 2 k dispozicii. Extra spálňa, + € 50,-)

€ 555,- do 6 osôb (2 spálňe + gauč)

Takže, ak sa vám nepáči stanovanie ale páči sa vám atmosféra a kontakty s inými hosťami na kempe v lete, rezervujte si náš príjemný apartmán a užívajte si "Glamping"/luxusné kempovanie ... Pri odchode apartman ma byť vysavané a bez riadu na dres.

Cena mimo sezóny, za týžden:

€ 355,- do 2 osôb (Extra spálňa, + € 45,- )

€ 405,- do 4 osôb (Extra spálňa, + € 45,- )

€ 500,- do 6 osôb                        2. tyždeň mimo sezóny 10% extra zľava!

Cena mimo sezóny, za noc:

€ 49,- za noc do 2 osôb

€ 56,- za noc do 4 osôb

€ 67,- za noc do 6 osôb (alebo 2/4 osoby ktoré chcú mať k dispozícii 2 spálňe)

Ceny sú na báze minimálneho pobytu na 2 noci, príchod od 15.00 hod. odchod do 10.00 hod. (alebo  dohodou). 

Ceny na Vianoce, Silvester a Veľkú noc na požiadanie a min. pobyt 3 noci.

Pre viac informácií, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

 

B&B Farmárska izba, na prenájom počas celého roku:


Cena – Letná sezóna (15. Máj – 15. September)

1/2 osoby - € 25,- /noc

3/4 osoby - € 37,- /noc

 

Cena – Zimná sezóna (16. September – 14. Máj)

1/2 osoby - € 31,- /noc

3/4 osoby - € 47,- /noc

Ceny sú bez raňajok, na báze minimálneho pobytu 2 noci, príchod od 15.00 odchod do 10.00 hod (alebo dohodou). V prípade prenocovania (iba 1 noc), cena sa zvýši o € 10,- alebo € 15,-. Pozičanie extra uteraky: Set 2 osušky a žinka na umývanie, € 3,50. 

V zime sú prijemná kuchyňa a kúpeľňa súkromné, len pre vas. Počas leta (15-4 do 1-10) sa o ne podelíte s ostatnými hosťami na kempe. Izba nema televizor(!) ale WIFI a filmy (na DVD) sú zdarma k dispozícii. Zimné ceny sú vrátane dreva na kúrenie. Ceny na Vianoce, Silvester a Veľkú noc na požiadanie a min. pobyt 3 noci.

Pre viac informácií, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

 

Karavan pre 2 alebo 4 osoby, k dispozícii od 1. Mája do 1. Októbra:


Constructam: Retro-karavan znacka Constructam pre 4 osoby, 2x postel pre 2 osoby. Cena hlavná sezóna: € 375,- za týždeň. Mimo sezóny € 325,- za týždeň alebo € 47,- za noc, na báze minimálneho pobytu 2 noci. Možnosť prenajat extra stan pre deti, vid´ dole. Pri odchode ma byť karavan pozametaný.

Ponúkame "veľký víkend" za € 100,- (3 dni 2 noci: pobyt od piatku 12.00 do nedele 20.00 hod.) "Veľký víkend" je možný len mimo sezóny!

 

KIP karavan: Príjemný karavan značka KIP pre 2 osoby. Cena hlavná sezóna: € 295,- za týždeň. Mimo sezóny € 255,- za týždeň alebo € 37,- za noc, na báze minimálneho pobytu 2 noci. Karavan je vo vnútri vybavený pre 4 osoby (stoličky, taniere, príbory, poháre atd.) a máte možnosť prenajat extra stan pre deti, vid´ dole. Pri odchode ma byť karavan/stan pozametaný. 

ROMANTIKA ...... Ponúkame "veľký víkend" za € 84,- (3 dni 2 noci: pobyt od piatku 12.00 do nedele 20.00 hod.) "Veľký víkend" je možný len mimo sezóny! 

Pri karavánoch máte možnosť prenajať si malý stan pre deti. Sú to velmi dobré kvalitné bavlné stany, značka De Waard Holland s 2 nafokuvacimi matracmi. Cena je € 60,- za týždeň. Treba si doniesť spacáky a vankúše pre deti.

Pre viac informácií, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

 

Stan Joško alebo Janko pre 4 osoby, k dispozícii od 29. Júna do 31. August:

Cena hlavná sezóna: € 340,- za týždeň. Môžete si prenajať extra stan pre deti, keby chceli mať vlastný stan. Malý stan s 2 nafukovacimi matracmi € 35,- za týždeň. Vlastný extra malý/vačší stan € 14,-/ € 21,- za týždeň. Pri odchode musí byť stan pozametaný.

Pre viac informácií, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Pravidlá rezervovania ubytovacích priestoroch:

Rezervácia je považovaná za konečnú až keď nám uhradíte platbu v hodnote 50% celkovej sumy. Faktúru vám pošleme po zaplatení emailom. Najneskôr 2 týždne po príchode vás poprosíme doplatiť zvyšných 50% celkovej sumy + € 50,- vratná kaucia. Poistenie zrušenia si musíte vybaviť samy, keďže vám nemôžeme vrátiť predplatbu ak zrušíte rezerváciu. Kaucia vám bude vrátená cez banku ako náhle zistíme, že sa nič nepoškodilo. Keby niečo za stalo treba nam povedat, ste zodpovedny za poskodenie ubytovacích priestoroch/inventar. Fajčenie a domáce zvieratá (aj naše!) nie sú povolené v ubytovacích priestoroch. Daň za ubytovanie nieje v cene a to treba platit na mieste.

Rezervovanie a platba veľký víkend dohodou, prosim nas Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. 

Rezervovať miesto na kempingu