Táto webová stránka používa cookies na zlepšenie naších služieb. Pokračovaním prehliadania našej stránky predpokladáme, že s ich používaním súhlasíte.

Ceny Ubytovanie 2020

Apartmán, karavany a stany prenajímame v hlavnej sezóne (júl a august) len na celé týždne, od soboty 15.00 do soboty 10.00 hod. Sedliacka izba sa môže objednať na noc.

Kratšie pobyty v mimosezóna a zima (romantický vikend?) môžete rezervovať priamo na booking.com tam ihned vidite ci mame volne kapacita ........Pobyty na Vianoce, Silvester a iné sviatky na požiadanie a min. pobyt 3 noci.

Všetke dole uvedené ceny su bez daň za ubytovanie! (platí pre apartmán/izba; € 1,-- os/noc. Dan za prenocovanie v kempingu € 0,40 os./noc).

 

Ceny apartmán, na prenájom počas celého roku:

Cena hlavná sezóna, za týžden: 

€ 450,- do 4 osôb (štandard 1 spálňa + gauč na 2 k dispozicii. Extra spálňa, + € 50,-)

€ 575,- do 6 osôb (2 spálňe + gauč na 2)

Takže, ak sa vám nepáči stanovanie ale páči sa vám atmosféra a kontakty s inými hosťami na kempe v lete, rezervujte si náš príjemný apartmán a užívajte si "Glamping" / luxusné kempovanie ... Pri odchode apartman ma byť vysavané a bez riadu na dres.

Cena mimo sezóny, za týžden:

€ 355,- do 2 osôb (Extra spálňa, + € 45,- )

€ 405,- do 4 osôb (Extra spálňa, + € 45,- )     

€ 530,- do 6 osôb                      

Pre viac informácií, rezervovanie pobyty na celý týžden a dostupnosť, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Kratšie pobyty v mimosezóna a zima (romantický vikend?) môžete rezervovať priamo na booking.com tam ihned vidite ci mame volne kapacita ........Pobyty na Vianoce, Silvester a iné sviatky na požiadanie a min. pobyt 3 noci.

  

Ceny sedliacká izba, na prenájom počas celého roku:

Cena – Letná sezóna (15. Máj – 15. September)

1/2 osoby - € 25,- /noc     +DAN!

3/4 osoby - € 37,- /noc

Cena – Zimná sezóna (16. September – 14. Máj)

1/2 osoby - € 31,- /noc      +DAN!

3/4 osoby - € 47,- /noc

Ceny sú na báze minimálneho pobytu 2 noci, príchod od 15.00 odchod do 10.00 hod (alebo dohodou). V prípade prenocovania (iba 1 noc), cena sa zvýši o € 10,- prip. € 15,-. 

V zime sú prijemná kuchyňa a kúpeľňa súkromné, len pre vas. Počas leta (15-4 do 1-11) sa o ne podelíte s ostatnými hosťami na kempe. Izba nema televizor(!) ale WIFI a filmy (na DVD) sú zdarma k dispozícii. Zimné ceny sú vrátane dreva na kúrenie. Ceny na Vianoce, Silvester, Veľkú noc a iné sviatky na požiadanie a min. pobyt 3 noci.

Kratšie pobyty v mimosezóna a zima (romantický vikend?) môžete rezervovať priamo na booking.com tam ihned vidite ci mame volne kapacita ........Pobyty na Vianoce, Silvester a iné sviatky na požiadanie a min. pobyt 3 noci.

 

Ceny karavan pre 2 alebo 4 osoby, k dispozícii od 1. Maja do 1. Októbra:


Constructam: Retro-karavan znacka Constructam pre 4 osoby, 2x postel pre 2 osoby. Cena hlavná sezóna: € 375,- za týždeň. Mimo sezóny € 325,- za týždeň alebo € 50,- za noc, na báze minimálneho pobytu 2 noci. Možnosť prenajat extra stan pre deti, vid´ dole. Pri odchode ma byť karavan pozametaný.

Ponúkame "veľký víkend" za € 115,- (3 dni 2 noci: pobyt od piatku 12.00 do nedele 20.00 hod.) "Veľký víkend" je možný len mimo sezóny! (víkend okolo 1 a 8 Mai + 10%)

KIP karavan: Príjemný karavan značka KIP pre 2 osoby. Cena hlavná sezóna: € 295,- za týždeň. Mimo sezóny € 255,- za týždeň alebo € 40,- za noc, na báze minimálneho pobytu 2 noci. Karavan je vo vnútri vybavený pre 4 osoby (stoličky, taniere, príbory, poháre atd.) a máte možnosť prenajat extra stan pre deti, vid´ dole. Pri odchode ma byť karavan/stan pozametaný. 

ROMANTIKA ...... Ponúkame "veľký víkend" za € 95,- (3 dni 2 noci: pobyt od piatku 12.00 do nedele 20.00 hod.) "Veľký víkend" je možný len mimo sezóny! (víkend okolo 1 a 8 Mai + 10%)

Pri karavánoch máte možnosť prenajať si malý stan pre deti. Sú to velmi dobré kvalitné bavlné stany, značka De Waard Holland s 2 nafokuvacimi matracmi. Cena je € 55,- za týždeň. Treba si doniesť spacáky a vankúše pre deti.

Pre viac informácií, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

 

Stan Joško (nový, 6os.) alebo Janko ( pre 4 osoby), k dispozícii od 29. Júna do 31. August:

Cena hlavná sezóna: Joško € 360,- za týždeň pre 4 osoby, Janko € 380,- pre 6 osoby. . Môžete si prenajať extra stan pre deti, keby chceli mať vlastný stan. Malý kvalitný stan s 2 nafukovacimi matracmi € 55,- za týždeň. Vlastný extra stan € 21,- za týždeň. Pri odchode musí byť stan pozametaný.

Pre viac informácií, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Pravidlá rezervovania ubytovacích priestoroch:

Rezervácia je považovaná za konečnú až keď nám uhradíte predplatbu v hodnote 50% celkovej sumy + 50€  vratná kaucia. Podvrdenie o platbu vám pošleme po zaplatení emailom. Dalsí 50% môžete zaplatiť na mieste v hotovosti. Poistenie zrušenia si musíte vybaviť samy, keďže vám nemôžeme vrátiť predplatbu ak zrušíte rezerváciu. Kaucia vám bude vrátená (cez banku) ako náhle zistíme, že sa nič nepoškodilo. Keby niečo za stalo, ste povinní nam to povedat pred odchodom; hostia sú zodpovedný za poškodenie ubytovacích priestoroch a inventar. Fajčenie a domáce zvieratá (aj naše!) nie sú povolené v ubytovacích priestoroch, stany a karavany. Daň za ubytovanie nieje v cene a to treba platit na mieste.

Rezervovanie a platba veľký víkend dohodou, prosim nas Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. 

Rezervovať miesto na kempingu