Táto webová stránka používa cookies na zlepšenie naších služieb. Pokračovaním prehliadania našej stránky predpokladáme, že s ich používaním súhlasíte.

Ceny Kemping 2021

Ceny za noc, prichod na kempe od 14.00 odchod do 12.00 hodin.

  Štandard miesto na kempovanie

  (1 do 2 osoby, auto-stan, auto-prives, autokaravan-minibus) 

 € 16,50  

  Miesto mimo sezóny (platné pred 12-6 a po 12-9)

€ 15,00  

  1 osoba, motorka-bicykel, malý kupelový stan

€ 10,00  

  info algemeen kaart Boerenhof

  

  Extra osoby > 2 rokov

€ 3,50  

  Extra stan

€ 3,00  

  Elektrina (10A)

€ 3,95  

  Pes/domáce zviera

€ 1,00  

  Dan za prenocovanie v kempingu za os. > 2 rokov

€ 0,40  

  Navšteve na kempe za osoba > 2 rokov  (treba sa prihlasiť na recepcií)

  € 2,50  

  Pranie + prášok

€ 3,00 

  Použivanie sušička na požiadanie 

€ 4,00 

 Zostavať na kempe po 12.00 hodín (na deň odchodu)

€ 5,00 

 

  

Je potrebné rezervovať vopred (a to prosím len cez Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.) ak plánujete prísť cez Júl a August. Odporučame to aj vo víkendy v mesiacoch Jún a September. Radi rezervujeme miesto pre vas!  :)  Tieto údaje by sme potrebovali: Počet dospely-deti (+ vek deti), dátum príchod/odchod, čo máte so sebou (stan / karavan / obytný príves) a či potrebujete elektriku.

                       Cez topsezona (20-7 do 20-8) prijimame len rezervacie na minimalne 3 noci.

COVID: Kvoli situaciu na svete, sme sa rozhodli že v sezónu 2021 nebude treba platiť zaloha za rezervaciu pre miesto na kempovanie. Samozrejme ked prechadzanie od okres do ineho okresu bude zakazané, respektujeme vase zrušenie, a tešime sa keby ste prišli inokedy. 

Rekreačný poukaz: Keby ste chceli používať rekreačný poukaz, a potrebujete na miesto pokladničný doklad riadnú fakturu pre vaš zamestnavateľ prosím nam dajte vediet hned pri rezervaciu!  (Učtujeme vám na to administrativný-manipulačný poplatok vo výške € 5,50 ....... pri odchode/spätne to bohužial sa neda už vybavovať!)

prijzen camping 1

Psi na kempe musia vždy byť na voditku, prijzen camping 2a nesmú otravovať iných hosti. Môžete ich vyvenčiť na lúkach za kempom. Vo všetkých našich ubytovacích priestoroch, domáce zvieratá (aj naše!) a fajčenie je zakázané.

Ako rezervovať miesto na stanovanie na kempe:

Prosím použivajte na to nas nový kontakný formular, aby sme mali všetke udaje ktory potrebujeme na spracovanie vašu rezerváciu.

Naše podmienky rezervovania

Pridete aj vy sa oddychnuť, straviť krasné chvile na vidieku, vytvoriť si spoločné skvelé spomienky .... ?Naša hojdačka už čaka na vas :) 

Veľmi radi príjmame vašú rezervaciú, a tešime sa na vašú navštevu. Kontakt