Táto webová stránka používa cookies na zlepšenie naších služieb. Pokračovaním prehliadania našej stránky predpokladáme, že s ich používaním súhlasíte.

REZERVáCIA

reservering SK

Odporučáme vám rezervovať (a to len cez email prosim!) ak by ste chceli prisť v mesiacov Júl a August, to iste odporučáme rezervaciu vo vikendoch v jun a september. Tieto údaje by sme potrebovali: Počet dospely/deti (+ vek deti), dátum príchod/odchod, čo máte so sebou (veľký-malý stan / autokaravan / obytný príves) a či potrebujete elektriku. 

Cez topsezona (20-7 do 20-8) prijimame len rezervacie na minimalne 3 noci.

COVID: Zaloha za rezervaciu na kempe nebude treba tento rok. Keby nahodou prechadzanie od okres do ineho okresu bude zakazané, respektujeme vase zrušenie, a tešime sa keby ste prišli inokedy. Keby ste platili zaloha na najom ubytovania, v tomto prípade vam vratime celu sumu. 

Camping: Prechod v hlavna sezona (jul, august) od 14.00 hodin, mimosezona od 13.00 hodin, odchod celu sezonu do 12.00 hodin. V mimosezona moznost zostat po 12.00 hodin (na priklad v nedelu ked pridete na vikend) vid cennik.

Tešíme sa na váš email !                  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.