Táto webová stránka používa cookies na zlepšenie naších služieb. Pokračovaním prehliadania našej stránky predpokladáme, že s ich používaním súhlasíte.

Sedliacká izba B&B

Táto pekná a útulná izba je celoročne dostupná. Je vhodná pre max. 4 osoby a je situovaná v hlavnej budove. Nachádza sa tu dvojlôžková posteľ a poschodová posteľ, je tu prichystané všetko na prípravu kávy a čaju. V miestnosti sa nachádza vykurovacia pec na drevo. 

logeerkamer 1

V lete sa kuchyňa a kúpeľňa delí s ostatnými hosťami. Na dvore je mnoho možností na sedenie a oddych a môžete si urobiť táborák. V zime máte kuchyňu a kúpeľňu súkromne k dispozícii.


Môžete si prenajať túto izbu pre mnoho dôvodov. Možno kempujete v stane a plánujete odísť skoro ráno. Môžete si zložiť suchý stan a zvyšok poobedia pokojne relaxovať. Poslednú noc použite farmársku izbu a na druhý deň môžete už skoro ráno odísť. Ak nemáte radi kempovanie v stane, ale chcete zažiť krásnu atmosféru v kempe, tak je pre vás táto farmárska izba ideálna. 
Tak isto je izba vhodná aj pre motorkárov, keď nemajú so sebou vlastný stan.
Ak chcú s vami prísť kempovať starí rodičia, ale prespávať v stane im je nepohodlné, potom je pre nich izba výborná alternatíva .......

logeerkamer 2

Môžeme vám poskytnúť ďalšie služby, ako napríklad:
Dovoz/odvoz na letisko, vlakovú alebo autobusovú stanicu, raňajky, pomôcť si prenajať lyžiarske vybavenie alebo bicykle.

A keby ste chceli, môžete si tu na kempe cvičiť vaše jazyky :) Okrem slovenčiny môžeme s vami rozprávať po anglicky alebo po nemecky, často aj máme cudzích hostí a to sú jazyky používané pri ohnisku.

logeerkamer 3

Ceny

Pre viac informácií, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.