Táto webová stránka používa cookies na zlepšenie naších služieb. Pokračovaním prehliadania našej stránky predpokladáme, že s ich používaním súhlasíte.

Karavany

Prenajať karavan je ideálne ak radi kempujete ale máte radi aj pohodlie. Možno cestujete bicyklom, motocyklom, busom alebo vlakom. Možno uvažujete kúpiť si karavan a chcete si to najskôr vyskúšať. Prenajať karavan je praktické, keďže karavan je postavený už keď prichádzate …. všetko už je rozbalené …. môžete ihneď začať relaxovať a užívať si krásny pohľad na okolie!

Máme pre vás dve krásne možnosti:

Môžnosť 1:

Tento "retro" karavan, známej belgickej značky Constructam, je vhodný pre 2 až 4 osoby ( par + 2 deti alebo par + 1 dospeli) čaká na vás na krásnom mieste. Prenajíma sa od 1. mája do 1. októbra a je vybavený priestrannou verandou, na ktorej nájdete aj vonkajšiu kuchynku. Máte tu prekrásny výhľad na okolité kopce....

caravan1 1

Myseli sme na všetko, karavan je vybavený so všetkým čo potrebujete na prijemný pobyt. Stačí si pobaliť uteráky a osobne veci z domu a nastúpiť do auta, a užívať si krásnu dovolenku! Komfortná veranda vám spríjemní pobyt. Bočné strany verandy sa môžu zatvárať v prípade silného vetra alebo dažďa.                       caravan1 2

caravan1 3caravan1 4

 

Kuchýňa na verande je vybavená plynovým sporákom s 3 horákmi a malým drezom a vodovodom (z nádoby). Ďalej sa tu nachádza chladnička, kanvica a kávovar. Pod pultom nájdete bedničky, kde sa môžu skladovať potraviny, detské hračky a podobne.

caravan1 5a

V karavane máte k dispozícii posteľ na 2 a miesto na sedenie pre 4 osoby, ktoré sa môže zložiť a bude k dispozícii ďalšia posteľ pre 2 deti alebo 1 dospeli. Karavan je vybavený, okrem iného, s (retro) kuchynskou súpravou, príborom, hrncami, metlou, sušiacim stojanom, atď. Nachádzajú sa tu vankúše, paplón a plachty pre hlavnú posteľ. Poprosíme vás zobrať si spacáky/ periny a vankúše pre vaše deti. Je možné prenajať si (za príplatok) kvalitný bavlnený stan pre 2-3 osoby, aby sa aj "vonku“ mohlo prenocovať. V Júli a Auguste sa prenajíma karavan od soboty (15.00 hodín) do soboty (10.00 hodín).

caravan1 7acaravan1 6

V máji, júni a septembri ponúkame mimosezónne ceny, a prenajať karavan je možné aj na niekoľko dni (min. 2 noci cez tyždeň, min. 3 noci cey vikend).           

caravan1 8

Už si to viete predstaviť?      :)        Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Môžnosť 2:

Tento prijemný karavan Holandskej značky KIP je vhodný pre 2 osoby a prenajať sa dá od 1. mája do 1. októbra. Karavan každý krát stojí na inom mieste na kempe, ale vždy na mieste s krásnym výhľadom … :)

caravan2 1

Útulný karavan obsahuje kuchynku s plynovým sporákom s 3 horákmi a chladničkou, kúpelňu (bez toalety), širokú posteľ a veľký predstan s prízemnou plachtou (nie je na fotke). Kedze karavan je vybavený s kuchynskými súpravami pre 4 osoby (príbor, taniere, stoličky, atď.) je možné prenajať kvalitný bavlnený stan pre 2 ďalšie osoby, aby ste mohli mať pobyt pre 4 osoby (za príplatok).

caravan2 2

Bočné strany a predok predstanu sa dajú otvoriť, a taktiež sa dajú všetky strany používať ako dvere/vchod. V Júli a Auguste sa karavan prenajíma od soboty (15.00 hodín) do soboty (10.00 hodín).

caravan2 4caravan2 3

Vankúše, paplóny, plachty pre veľkú posteľ sa tu nachádzajú. Prosím prineste si uteráky, vankúše / spacáky pre deti a vaše osobné veci.

caravan2 5

V máji, juni a septembri ponúkame mimosezonné ceny, a prenajať karavan je možné aj na niekoľko dní (min. 2 noci cez tyždeň, min. 3 noci cey vikend). 

Je tento karavan niečo pre vás? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Ceny