Táto webová stránka používa cookies na zlepšenie naších služieb. Pokračovaním prehliadania našej stránky predpokladáme, že s ich používaním súhlasíte.

INFORMÁCIA

Kemping je otvorený od 15-4 do 31-10.

Bude pre vás zabezpečené veľké miesto, ktoré si môžete vybrať sami, aj počas hlavnej sezóne. Máme dostatočný počet elektrických pripojení s prúdom 10A. Kemping je relatívne malý, cca. 25 miest, a nachádza sa na pokojnom vidieku. Počas dňa máme čas na všetky vaše otázky, a neustále sa snažíme udržať prijemnú atmosféru pre všetkých. S našim Limburgským pohostinstvom a s všetkými možnosťami výletov, pohľadov, a možnosti pomáhať na farme, budete určite mať úžasnú dovolenku na Sedliackom Dvore....

Ako napísal jeden z našich hostí do návštevnej knihy:

"Nádherný kemp, je to ako tráviť čas s priateľskými ľuďmi na ich záhrade."

Odporučáme vám rezervovať (a to cez email prosim!) ak by ste chceli prisť v mesiacov Júl a August. Tieto údaje by sme potrebovali: Počet osôb, dátum príchod/odchod, čo máte so sebou (veľký-malý stan / karavan / obytný príves) a či potrebujete elektriku. Keby ste náhodou nemali možnosť prísť kvôli situácii vo svete, rezervácia bude bez problémov zrušená a tešíme sa ak by ste prišli v inom termíne.

Cez topsezona (20-7 do 15-8) prijimame len rezervacie na minimalne 3 noci. Prechod v hlavna sezona (jul, august) od 15.00 hodin (mimosezona od 13.00 hodin) odchod prosim do 12.00 hodin. V mimosezona moznost zostat po 12.00 hodin (na priklad v nedelu ked pridete na vikend) vid cennik.

Zopár fotiek atmosféry: 

camping info 1b

camping info 2a

camping info 3a

camping info 4a

camping info 5 SK

camping info 6a

camping info 7a

camping info 8a

camping info 9a

camping info 10 SK

camping info 15b

camping info 12a

camping info 11a

camping info 13a

camping info 14b SK camping info reserve 1

camping info 16b

camping info 17 SK

camping info 18a

camping info 19a

camping info 20a

camping info 21

camping info 22 SK