Táto webová stránka používa cookies na zlepšenie naších služieb. Pokračovaním prehliadania našej stránky predpokladáme, že s ich používaním súhlasíte.

Okolie

Nedaleké okolie kempingu Sedliacky dvor v Rohoznej/Brezno pozostáva z úbocí, kopcovitých lúk a lesa s úzasným, širokým výhladom. Brezno sa rozprestiera v širokom údolí, vo výške 500-650 nad morom, na úpätí Nízkych Tatier/ Výška cca. 2000m.

info omgeving 1

V zime je tu sneh po dobu 3-4 mesiacov, väcšinou od polovicky decembra. K dispozícii sú rôzne moznosti pre zjazdové lyzovanie, pre beh na bezkách. Vo vzdialenosti 25 km sa nachádza velké lyziarske centrum Slovenska na kopci Chopok vo výške 2024 m. V lete je tu v blizkosti moznost robit cyklistické a turistické túry ( na tratiach, ktoré v zime slúzia pre lyzovanie na bezkách), chodit na prechádzky, jazdit na konoch, venovat sa kanoistike, parasailingu, raftingu, navštevovat jaskyne alebo podnikat iné zaujímavé výlety. Nachadza sa tu i mnozstvo kúpelných miest. Toto územie je lákavé pre milovníkov výhliadkových jázd na motorke a automobile.

info omgeving 2

Pretoze kemping Sedliacky dvor lezí v centre Slovenska je jednoduché podnikat celodenné výlety do Nízkych a Vysokých Tatier. Lahko dostupné sú i lesy a Muránska Planina nachádzajúce sa na juhu.

info omgeving 4 slov raj

Navštívte napr. Slovenský Raj! Je to velkolepé územie- Národný park s mnozstvom krásnych turistických cesticiek, nachádzajúce sa 70 km od Brezna. Zvolte si cestu, po ktorej budete vedení smerom nahor popri rieke, ciastocne aj cez vodu. Všade lezia kamene, skalky a drevené rebríky, po ktorých je mozné prejst...... Zazitok........Príroda je tu neprekonatelná!

info algemeen 5 schapen

++++