Táto webová stránka používa cookies na zlepšenie naších služieb. Pokračovaním prehliadania našej stránky predpokladáme, že s ich používaním súhlasíte.

Trošku o nás ...

gezin 002Dobrý deň, my sme Dion a Monique. Sme z Holandska, a spolu s našimi synmi Mick (vpravo) a Jordi (vlavo) sme budovali tento rodinný kemp od roku 2006.  

Roky sme hovorili o tom: nebolo by to skvele, začinať vlastný kemping?

Kemping s apartmánmi/izby, aby mohli hostia prísť počas leta aj zimu. Lyžiarov, snowboardistov, turistov, cyclisti, a ľudia, ktorí sú radí v prírode. To by bolo skvelé! Nespočetné noci sme o tom snívali, ked sme samy boli na dovolenke na Slovensku. Máť vlastnú malú firmu, my štyria. Byť vlastným šefom ...gezin 2016 def


Na začiatku 2005 sa to stálo „skútočným”. Vďaka „skvelej spolupráce“ Dionového šefu sme konečne mohli úskutočniť náš sen. Po vážnom rozhovore v domácnosti sme sa rozhodli vzdať sa svojho holandského života a výmeniť ho za dobrodružstvo na Slovensku.


Od aprila 2006, žijeme na krásnom Slovensku a od toho leta sme mohli privítať množstvo milich hosti na našom malom kempe, ktorí užili príjemnú atmosferu, relax, krasná priroda, pokoj a naše pohostinstvo na našom útulnom kempe.


Radi by sme vám porozpravali o naše skusenosti a presťahovanie z Holandska na Slovensku, večer pri ohnisku!

Dion, Monique, Mick a Jordi