• hop
  • 14.jpg
  • Demo Image
  • Demo Image
  • 14x
  • Demo Image
  • Demo Image
  • hop
  • Demo Image
  • vlinder

Vitajte na Sedliackom dvore!

gezin 002

Camping - Ubytovanie Brezno, Nizké Tatry, Slovensko.

Radi by sme vás srdečne privítali na našej stránke a na našom malom kempe v srdci Slovenska. Umiestnený je v krásnom údolí na vidieku, obklopený zelenými lúkami a lesmi a úžasným pohľadom navôkol; Národný park Muránska Planina a slávne Nízke Tatry v blízkosti. Ideálne umiestnenie na kopu krásnych výletov. Niekoľko označených cyklistických a turistických trás začínajúcich hneď od kempingu.

“Užite si jednoduchého, srdečného vidieckeho života, obklopení nádhernou panenskou Slovenskou prírodou.”

Naše zástrčky majú 10 ampérový prúd a môžete si vybrať vlastné miesto na kempe, dokonca aj cez hlavnú sezónu. Môžete si oddýchnuť na hojdacej sieti v ovocnom sade, užívať si chladné pivko, víno alebo aj domáce likéry na terase, a večer si poklebetiť pri spoločnom ohnisku s ostatnými hosťami rôznych národností. (Uvidíte krásnu hviezdnatú oblohu!) Môžete nám pomôcť na farme, s chovaním zvierat, a výrobou lekvárov, uhoriek a ovocných likérov. Tiež radi berieme hostí na exkurzie do pre turistov často neznámych, tradičných miest. Môžete sa ku nám pridať a pomáhať hľadať hríby a byliny, alebo pozrieť sa ako žijú a pracujú pastieri na salaši, v horách za kempom. Jedinečný zážitok!


Ubytovacie možnosti: Príjemný apartmán (2-6 os., umiestnený v hlavnej budove) a sedliacka izba (1-4 os., umiestnená v hlavnej budove) sa dajú prenajať počas celého roku. Karavan (umiestnený vonku so stanom a drevenou terasou) a stan s kompletnou výbavou , oba sú pre 1-4 os. a majú skvelý výhľad na okolité kopce a lúky. Tiež je možné lyžovať sa v okolitých krásnych lyžiarskych strediskách (vzdialených od nás iba 15-50 min. autom, 6 stredísk). Leto alebo zima, užite si jedinečnú dovolenku s nami! Vitajte!

..... Roky sme hovorili o tom: nebolo by to skvelé, založiť vlastný kemping? Kemping s apartmánmi, aby mohli hostia prísť počas leta aj zimy. Lyžiari, turisti, cyklisti, rodiny, a tí ktorí sú radi v prírode. To by bolo skvelé! Na začiatku roka 2006 sme sa rozhodli vymeniť Holandský život za Slovenské dobrodružstvo. Od Apríla 2006, žijeme na krásnom Slovensku a od toho leta sme mohli privítať množstvo milých hostí ( z celej Európy) na našom malom kempe, v srdci Slovenska. Môžete u nás aj rozprávať po anglicky alebo po nemecky.

Vitajte na našom kempingu , dovidenia!


Jordi, Mick, Monique a Dion Suppers-Smets

 

 

 

Ste boli u nas? Ohodnote prosim naš kemping! Dakujeme.

www.dokempu.cz   www.ekempy.sk 

 

 

Nas partnery:  Ubytovanie Brezno - LacneUbytovanie.sk