Vitajte na Sedliackom dvore!

gezin homepage 2016 2019

AKTUALITA:Kemping je otvoreny ...... viac info o pravidla/moznosti vid dole.

Camping - Ubytovanie Brezno, Nizké Tatry, Slovensko.

Radi by sme vás srdečne privítali na našej stránke a na našom malom kempe v srdci Slovenska. Umiestnený je v krásnom údolí na vidieku, obklopený zelenými lúkami a lesmi a úžasným pohľadom navôkol; Národný park Muránska Planina a slávne Nízke Tatry v blízkosti. Ideálne umiestnenie na kopu krásnych výletov. Niekoľko označených cyklistických a turistických trás začínajúcich hneď od kempingu.

“ Užite si jednoduchého, srdečného vidieckeho života, obklopení nádhernou panenskou Slovenskou prírodou ”.

Naše zástrčky majú 10 ampérový prúd a môžete si vybrať vlastné miesto na kempe, dokonca aj cez hlavnú sezónu. Môžete si oddýchnuť na hojdacej sieti v ovocnom sade, užívať si chladné pivko, víno alebo aj domáce likéry na terase, a večer si poklebetiť pri spoločnom ohnisku s ostatnými hosťami rôznych národností. (Uvidíte krásnu hviezdnatú oblohu!) Tak keby ste chceli, môžete si tu na kempe cvičiť vaše jazyky :)  ..... Môžete nám pomôcť na farme, s chovaním zvierat, a výrobou lekvárov, uhoriek a ovocných likérov. Tiež radi berieme hostí na exkurzie do pre turistov často neznámych, tradičných miest. Môžete sa ku nám pridať a pomáhať hľadať hríby a byliny, alebo pozrieť sa ako žijú a pracujú pastieri na salaši, v horách za kempom. Jedinečný zážitok!


Ubytovacie možnosti: Príjemný apartmán (2-6 os., umiestnený v hlavnej budove) a sedliacka izba (1-4 os., umiestnená v hlavnej budove) sa dajú prenajať počas celého roku. Karavan (so strechom a krasnou drevenou terasou) a stan s kompletnou výbavou, oba sú pre 1-4 os. a majú skvelý výhľad na okolité kopce a lúky. Tiežrecepten ketel je možné lyžovať sa v okolitých krásnych lyžiarskych strediskách (od nás iba 15-50 min. autom, a to Jasna-Chopok juh, Certovica, Tále, Myto pod Dumbierom, Zbojska, Cierny Balog, vid. www.holidayinfo.sk ). Leto alebo zima, užite si jedinečnú nezabudnuteľnú dovolenku s nami! Vitajte!

"..... Roky sme hovorili o tom: nebolo by to skvelé, založiť vlastný kemping? Kemping s apartmánmi, aby mohli hostia prísť počas leta aj zimy. Lyžiari, turisti, cyklisti, rodiny s detmi; tí ktorí sú radi v prírode! To by bolo skvelé! Na začiatku roka 2006 sme sa rozhodli vymeniť Holandský život za Slovenské dobrodružstvo. Od Apríla 2006, žijeme na krásnom Slovensku vidieku a od toho leta sme mohli privítať množstvo milých hostí (z celej Európy a svet) na našom malom kempe, v srdci Slovenska". 

Vitajte na našom kempingu, dovidenia!

Jordi, Mick, Monique a Dion Suppers-Smets

 

Aktualita:Od 6-5-2020 kemping je otvoreny ........ Mame moznosti pre karavanov a obytny privesy ktory su sebestacny, a mame so par moznosti pre tich ktory nemaju vlastu hygienu so sobou. Ked nemate vlastny WC-sprcha, v nasom kempingu si mozete prenajimat sukromnu kupelnu (na prenajom kym sa zakony zmenia). Mame k dispozicii 4 kupelne, tak pre 4 rodiny. Miesto/kupelnu treba si vopred rezervovat, a to na minimalny pobyt 3 noci, (alebo minimalnu platbu €10,50). Mame dost miesto/moznosti pre karavanov a obytny privesov ktory pouzivaju len vlastnu hygienu (nemate moznost pouzivat nase hygienicke zariadenia ked nemate rezervovane sukromnu kupelnu).  Vsetky zariadenia budu podla pravidla dezinfikovane, spolocne zariadenie budu zatial mimo prevadzky (terasa/varenie/pracka). Chemicke vylejka a voda su k dispozicii podla pravidla. Prosime o rezervaciu cez email alebo telefon ....... Konecne si mozete urobit krasny vylet na vidieku ........vitajte!

 

Ste boli u nas? Ohodnote prosim naš kemping! Dakujeme :) 

www.dokempu.cz   www.ekempy.sk     facebookstranka